Karpaciak.pl
Ogłoszenia drobne z Rzeszowa

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 2763 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 174585 z dnia 2021-11-30 / OFERTA PRYWATNA

Trener / wykładowca Excel, Comarch Optima (online)

Zatrudnimy trenera ICT do poprowadzenia szkoleń online z obsługi aplikacji Comarch Optima oraz pakietu Microsoft Office. Zajęcia są prowadzone na Zoomie w godzinach popołudniowych, a pojedyncza grupa szkoleniowa będzie liczyć do 15 osób. Każda z grup przepracuje kilkadziesiąt godzin dydaktycznych. Częstotliwość zajęć dla pojedynczej grupy to dwa spotkania w tygodniu po 4h dydaktyczne - jeden blok. Możliwe jest prowadzenie w tym samym czasie kilku grup jednocześnie. Wszystkie spotkania będą mieć charakter warsztatów – kładziemy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. Wynagrodzenie za przeprowadzone zajęcia będzie płatne do 10-tego dnia kolejnego miesiąca.

Wymagania:
- doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych;
- wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty potwierdzające kwalifikacje;
- doświadczenie w pracy z wymienionymi aplikacjami i bardzo dobra ich znajomość;
- preferowana działalność gospodarcza.

Oferujemy:
- wsparcie techniczne i dydaktyczne;
- dostęp do licencji edukacyjnej Zoom;
- harmonogram zajęć dopasowany do możliwości czasowych trenera.

Aby się zgłosić należy przesłać aktualne CV pod adres podany w ogłoszeniu (rekrutacja@perfectenglish.pl). Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Autor: Piotr

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 697700996

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 209
Nie zapomnij powołać się na serwis karpaciak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu karpaciak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 aciak.pl