Karpaciak.pl
Ogłoszenia drobne z Rzeszowa

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5688 / Ogłoszenia oczekujące: 9
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Transport i przeprowadzki

Nr ogłoszenia 123691 z dnia 2019-04-13 / OFERTA OD FIRMY

Agroczos

Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy zawodowe usługi rolnicze czy też zarządzamy obsługą domostw rolniczych.Na wszelkie produkowane roboty oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie wsparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w zakresie frachtu postaci ewentualnie rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju lub ściąganie zza krawędzi do Lokalny.

Autor: Marian

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 95 747 28 39

Wstecz

Ilość wyświetleń: 126
Nie zapomnij powołać się na serwis karpaciak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Transport i przeprowadzki
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu karpaciak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 aciak.pl