Karpaciak.pl
Ogłoszenia drobne z Rzeszowa

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4778 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 116749 z dnia 2018-04-16 / OFERTA PRYWATNA

Zarabiaj poprzez MLM z firmą Nature’s Sunshine

Nature’s Sunshine Products Poland to lider w sprzedaży naturalnych suplementów diety, które wspomagają zdrowie. Produkty są najwyższej jakości, do których używane są surowce z Ameryki, Europy, Azji i Afryki. Firma działa już od ponad 40 lat.
Produkty
Niektóre wybrane produkty Nature’s Sunshine Products Poland:
– suplementy diety – Sok aloesowy, Witamina C z bioflawonoidami, Witaminy i minerały, Cynk ALT, URY – wsparcie układu moczowego, Pochłaniacz tłuszczu, Koenzym Q10 Plus, Zambrowa – napój owocowy, Chlorofil w płynie, Omega 3 EPA, Papryka & czosnek & pietruszka;
– kosmetyki – są tu następujące linie produktów: Kosmetyki Natria, Kosmetyki Tropical Mists po raz inne kosmetyki; służą one do pielęgnacji ciała, skóry, włosów.
Są to produkty najwyższej jakości, które czerpią z surowców naturalnych. Firma korzysta z ponad 300 różnych metod badań.
Współpraca z Nature’s Sunshine
Aby współpracować z firmą nie trzeba mieć doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia handlowego. Pracuje się w wybranych przez siebie godzinach pracy. Nie ma żądnego ryzyka inwestycyjnego, ponieważ zakup Zestawu Startowego dla Klientów VIP oraz Dystrybutorów jest niewielkim wydatkiem. Wypracowane zyski są tylko dla nas i nie trzeba się nimi z nikim dzielić.
Poznaj nas na stronie: www.zdrowie-najlepszinwestycja.pl

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 123
Nie zapomnij powołać się na serwis karpaciak.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę
Inne ogłoszenia tego użytkownika (10 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu karpaciak.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2018 aciak.pl